Fracht morski
Fracht morski 2

Więcej informacji

Mainfreight Poland Sp. z o. o.
Chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przez nas usług?

Pruszków
ul. 3 Maja 8, bud. A1
05-800 Pruszków
NIP: 534 22 80 548
T: + 48 22 728 13 67
T: + 48 22 270 96 01

Katowice
ul. Biskupa Bednorza 1
40-384 Katowice
T: + 48 32 781 05 80

Poznań/ Luboń
Al. Niepodległości 35
62-030 Luboń
T: + 48 61 281 00 88

Warszawa Biuro Air & Ocean
ul. Wirażowa 35/308
02-158 Warszawa
NIP: 522 301 67 91
T: + 48 662 219 785
 

 

Mainfreight Air & Ocean

Fracht morski

Zdobywanie świata poprzez import lub eksport oznacza stawanie twarzą w twarz ze złożonymi przepisami międzynarodowymi. Nasz zespół zapewnia całościowe usługi obejmujące fracht morski Państwa produktu, dopełnienie formalności celnych i klasyfikację taryf, koordynację odbioru i dostawy, wszystko to realizowane jest przez nasz wewnętrzny zespół specjalistów ds. frachtu morskiego.

Od czego zacząć? Skontaktuj się z naszym zespołem ds. frachtu morskiego jeszcze dziś, a my wyślemy Twoje towary w drogę.


Dlaczego fracht morski?

Oferujemy opcje rozpoczynające się od ładunków małych zbiorczych LCL (Less than Container Load) do dużych FCL (Full Container Load)  oraz długotrwałą współpracę z ogólnoświatowym strategicznym spedytorem frachtu morskiego, usługa międzynarodowego frachtu morskiego Mainfreight pozwala, aby Państwa produkt dotarł tam, gdzie powinien być.

Mainfreight Air & Ocean oferuje kompleksowe usługi obejmujące nie tylko fracht morski Państwa produktu, ale także dopełnienie formalności celnych i klasyfikację taryf, a wszystko to realizowane jest przez nasz wewnętrzny międzynarodowy zespół specjalistów ds. frachtu.


Fracht morski ładunków

Fracht morski - less than container load (LCL)
LCL to korzystna cenowo opcja dla mniejszych ładunków. Chcą Państwo skorzystać z frachtu, jednak ilość produktów nie zapełni całego kontenera? W szybki i wydajny sposób konsolidujemy Państwa ładunki w naszych kontenerach, dzięki czemu mogą Państwo korzystać z ekonomicznego frachtu morskiego także przy minimalnych ilościach. Ładunki frachtu lotniczego i morskiego LCL (Less Than Container Load) są konsolidowane i zarządzane w ramach naszej sieci. Pozwala nam to kontrolować koszty, unikać angażowania stron trzecich i redukować ryzyka obsługi naziemnej.

Fracht morski – full container load (FCL)
Mają Państwo wystarczającą ilość produktów do zapełnienia kontenera frachtu morskiego? Nasza opcja FCL pozwala na przemieszczanie pełnych kontenerów po całym świecie, przy zachowaniu pełnej kontroli nad nim wraz z monitorowaniem objętości, czasów i cen.

Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o LCL lub FCL w frachcie morskim, prosimy o kontakt z miejscowymi specjalistami ds. frachtu morskiego.

Konsolidacja nabywców (BCN) – wraz z zarządzaniem zamówieniami i pełnym śledzeniem łańcucha dostaw

Wszechstronni specjaliści ds. frachtów oraz kreatywnie myślący pracownicy, nasz zespół wykorzystuje specjalistyczne wyposażenie i technologię, aby czasowo dostarczać wielopostaciowe ładunki wysokiej jakości z jak największym profesjonalizmem.

Fracht morski – produkty specjalne

Kiedy transportują Państwo specjalny ładunek, wymagają Państwo usługi dopasowanej do unikalnych wymagań takich produktów. Nasze produkty specjalne obejmują:

·         Logistykę produktów szybko psujących się i chłodniczych
·         Logistykę projektów
·         Nasiona i zboża
·         Substancje niebezpieczne
·         Logistykę dla lotnictwa
·         Logistykę dla motoryzacji


Światowa sieć, miejscowa obsługa klienta

Nasza coraz intensywniejsza światowa infrastruktura połączona jest ze zdecentralizowanymi zespołami obsługi klienta w każdym oddziale, decyzje podejmowane są blisko działań operacyjnych i klientów. Pozwala to na dostarczanie czasowych i dokładnych informacji o statusie ładunku i zmniejszenie czasu poświęcanego przez Państwa zespół na zarządzanie frachtem.


Usługi dla eksportu

We wszystkich naszych oddziałach obecne są zespoły, których głównym zadaniem jest doradztwo w zakresie usług, rynków, dróg handlowych i dokumentów powiązanych z eksportem, co pozwala zmniejszyć ryzyko działalności w obcych krajach i czas na dopełnianie formalności.


Sieć naziemna

W ramach kompletnej usługi łańcucha dostaw nasze zespoły ds. transportu operacyjnego i magazynów  uzupełniają nasze działania lotnicze i morskie, oferując zarządzanie produktami i dostawę na ostatnim etapie do odbiorcy w Europie i na innych kontynentach. Wszystkie nasze oddziały na całym świecie korzystają z tej samej technologii i procedur, dzięki czemu Państwa zespół w każdym miejscu może mieć dostęp do danych i widoczności.

Skorzystaj z pełnego zakresu naszych usług frachtu morskiego i skontaktuj się z naszymi specjalistami ds. frachtu morskiego.


Uzyskaj darmową wycenę

Adres odbioru towaru


Adres dostawy


Preferencje transportowe? *Opis towaru
Mainfreight świadczy usługi w kilku krajach Europy.
Jeśli chcieliby Państwo uzyskać dokładniejsze informacje lub zapoznać się z naszą ofertą, prosimy o kontakt.