fracht lotniczy
Uslugi lotnicze

Więcej informacji

Mainfreight Poland Sp. z o. o.
Chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przez nas usług?

Pruszków
ul. 3 Maja 8, bud. A1
05-800 Pruszków
NIP: 534 22 80 548
T: + 48 22 728 13 67
T: + 48 22 270 96 01

Katowice
ul. Biskupa Bednorza 1
40-384 Katowice
T: + 48 32 781 05 80

Poznań/ Luboń
Al. Niepodległości 35
62-030 Luboń
T: + 48 61 281 00 88

Warszawa Biuro Air & Ocean
ul. Wirażowa 35/308
02-158 Warszawa
NIP: 522 301 67 91
T: + 48 662 219 785
 

 

Mainfreight Air & Ocean

Fracht lotniczy

Jeżeli Państwa międzynarodowe przesyłki muszą być na miejscu TERAZ, potrzebują Państwo usługi frachtu lotniczego. Niezależnie od tego czy jest to pilne zamówienie last minute, niewielka przesyłka próbek czy wielkowymiarowy ładunek palet, nasze usługi frachtu lotniczego są najszybszą drogą dostarczenia Państwa produktów tam, gdzie powinny być i w czasie, kiedy powinny tam być.

Nasz doświadczony zespół lub wewnętrzni agenci celni gwarantują, że Państwa fracht lotniczy sprawnie przemieszcza się przez granice.

Jeżeli mają Państwo pilną przesyłkę lub chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o usłudze światowego frachtu lotniczego, prosimy o kontakt z naszym zespołem Air Freight


Sieć frachtu lotniczego

Dzięki naszej rosnącej światowej sieci możemy zaoferować Państwu pełny zakres importu i eksportu towarów za pośrednictwem frachtu lotniczego z i do każdego miejsca na świecie. Nasza współpraca z partnerami z pierwszoligowych linii lotniczych umożliwia nam kontrolowanie czasów tranzytu, rozmieszczenia oraz pozwala zaoferować większą elastyczność, dzięki czemu nasi klienci otrzymują prawdziwe usługi premium. Nasza światowa i szeroka sieć międzynarodowych oddziałów sprawia, że zawsze udaje się nam znaleźć dopasowane rozwiązanie, dzięki któremu Państwa produkt jest tam, gdzie powinien być.  

 


Śledzenie frachtu lotniczego

Fracht lotniczy jest międzynarodową usługą premium i zazwyczaj wymaga szybkiej realizacji. Nasze oddziały na całym świecie korzystają z tej samej technologii, dzięki czemu Państwa zespół w każdym miejscu może mieć dostęp do danych i widoczności.

Ważne zmiany lokalizacji są automatycznie aktualizowane i w pełni widoczne na naszej stronie Mainchain. Automatyczne alerty potwierdzające przewidywany i rzeczywisty czas przybycia mogą Państwo otrzymywać jako wiadomość SMS lub e-mail, dzięki czemu łatwiej zaplanują Państwo swoje zadania.
 


Usługi frachtu lotniczego

Nasze oddziały realizujące zadania frachtu lotniczego zazwyczaj zlokalizowane są w pobliżu lotnisk, co pozwala jeszcze bardziej usprawnić przemieszczanie pilnych ładunków. Są one wspierane przez nasze miejscowe zespoły Mainfreight Transport, które zapewniają sprawną dostawę do odbiorcy na ostatnim etapie. W ramach pełnej usługi łańcucha dostaw oferujemy:

·         Usługa z lotniska na lotnisko
·         Usługa od drzwi na lotnisko
·         Usługa z lotniska do drzwi
·         Usługi od drzwi do drzwi

Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, możemy przygotować rozwiązanie korzystne dla Twoich interesów.

·         Akredytowani agenci transportowi IATA
·         Usługi bezpośrednie i konsolidacji
·         System śledzenia zamówienia
·         Automatyzacja ładunków lotniczych
·         Światowa sieć
·         Konkurencyjne ceny
·         Przesyłki drobnicowe
·         Fracht lotniczy przesyłek szybko psujących się

Chcą się Państwo dowiedzieć, jak możemy dla Państwa poprawić fracht lotniczy? Skontaktuj się z naszym zespołem Air Freight 


Uzyskaj darmową wycenę

Adres odbioru towaru


Adres dostawy


Preferencje transportowe? *Opis towaru
Mainfreight świadczy usługi w kilku krajach Europy.
Jeśli chcieliby Państwo uzyskać dokładniejsze informacje lub zapoznać się z naszą ofertą, prosimy o kontakt.