Porozumienie miedzy Mainfreight a Beiersdorf w sprawie magazynowania towarów dla krajów Beneluksu.

BDF Beiersdrof

Dostawca uslug logistycznych oraz rozwiazan typu 3PL – firma Mainfreight, podpisal trzyletni kontrakt z Beiersdorf, niemieckim koncernem kosmetycznym z siedziba w Hamburgu. Kontrakt ma na celu znaczne poszerzenie dzialalnosci logistycznej firmy w krajach Beneluksu.

Obecnie Mainfreight prowadzi dystrybucje towarów dla krajów Beneluksu z centrum dystrybucyjnego w Hamburgu.

Firma Beiersdorf podjela decyzje o powierzeniu wszystkich czynnosci magazynowych zwiazanych z obsluga krajów Beneluksu filii Mainfreight w Holandii.


Firma Mainfreight bedzie odpowiadala za kompletacje zamówien oraz uslugi wartosci dodanej (np. dostosowane do wymogów klienta). Za czynnosci te odpowiadac bedzie grupa 35 pracowników.

Na wybór przez Beiersdorf firmy Mainfreight jako partnera wspólpracujacego z nim na tak trudnym rynku, jakim jest obszar krajów Beneluksu wplyw mialy znakomite wyniki realizacji dostaw, jak równiez fakt, iz Mainfreight bedzie obslugiwac lancuch dostaw firmy Beiersdorf w oparciu o inteligentne rozwiazania opracowane i wdrozone specjalnie na potrzeby firmy Beiersdorf. Kompleks magazynowy zaopatrzony w najnowoczesniejsze rozwiazania technologiczne, jego strategiczne polozenie oraz chec wspólpracy obu firm to czynniki majace decydujacy wplyw na podpisanie kontraktu.

Mainfreight rozpocznie obsluge magazynowa dla krajów Beneluksu z ramienia Beiersdorf z dniem 01.07.2012 roku

 

BDF Beiersdrof

W skrócie o firmie Beiersdorf

Glówna siedziba koncernu kosmetycznego Beiersdorf AG znajduje sie w Hamburgu w Niemczech. Firma zatrudnia okolo 18 000 pracowników na calym swiecie. Obroty ze sprzedazy w 2010 roku wyniosly 5,571 miliarda Euro. Od grudnia 2008 roku firma jest notowana w indeksie DAX. Najwieksza marka produktów firmy Beiersdorf do pielegnacji skóry jest NIVEA. Inne uznane na swiecie marki znajdujace sie w port folio firmy, to miedzy innymi: Eucerin, La Prairie, Labello, 8x4 oraz Hansaplast/Elastoplast. Spólka zalezna tesa SE, jest jednym z wiodacych swiatowych producentów produktów samoprzylepnych oraz dostawca rozwiazan systemowych dla przemyslu, zakladów rzemieslniczych i konsumentów. Beiersdorf szczyci sie stutrzydziestoletnia tradycja i doswiadczeniem w pielegnacji skóry. Koncern znany jest z innowacyjnych rozwiazan i produktów wysokiej jakosci.Mainfreight świadczy usługi w kilku krajach Europy.
Jeśli chcieliby Państwo uzyskać dokładniejsze informacje lub zapoznać się z naszą ofertą, prosimy o kontakt.