Otwarcie nowego centrum dystrybucji w Gandawie

Otwarcie nowego centrum dystrybucji w Gandawie

Minionego września miało miejsce otwarcie naszego nowego Centrum Logistycznego w Gandawie. Nowy magazyn ma powierzchnię  8 500 m2 z możliwością jej powiększenia do 30 000 m2. W ten sposób nasza powierzchnia magazynowa w Belgii wzrosła do 120 000 m2, a w Europie do 340 000 m2. Nowy oddział stanowi doskonałe wsparcie, w zakresie realizacji usług logistycznych i dystrybucyjnych, dla innych biur Mainfreight w Belgii, głównie w Ostendzie, Genk oraz tych zajmujących się frachtem air & ocean w Brukseli i Antwerpii. W gandawskiej placówce, Mainfreight świadczy usługi logistyczne, dystrybucyjne oraz usługi o wartości dodanej. 


Strategiczna lokalizacja

Nowy oddział mieści się w sercu przemysłowego regionu Belgii oraz ma dobry dostęp do morskich i krajowych szlaków wodnych a także głównych dróg (E17 i E40) - w ten sposób możemy zaoferować klientom jeszcze wyższy poziom usług.

Fakty i liczby dotyczące magazynu w Gandawie:

·         8 500m2 powierzchni magazynowej

·         8 doków załadunkowych

·         Wspólna stołówka

·         Niewielka odległość (<2km) do terminalu kontenerowego

 

Nowy obiekt  zbudowano zgodnie z najnowszymi standardami, dzięki czemu naszym klientom możemy zaoferować zarówno obsługę ładunków produktów spożywczych, jak i substancji niebezpiecznych.

Więcej informacji o naszym nowym obiekcie mogą Państwo uzyskać u Frederika Gielis pod adresem  Frederik.gielis@be.mainfreight.com .Mainfreight świadczy usługi w kilku krajach Europy.
Jeśli chcieliby Państwo uzyskać dokładniejsze informacje lub zapoznać się z naszą ofertą, prosimy o kontakt.