nowego centrum przeładunkowego w Gandawie

Mainfreight z pierwszym obiektem logistycznym otwiera park biznesu “Eiland” Zwijnaarde

W czerwca 2018 Mainfreight, firma zarządzająca łańcuchem dostaw o zasięgu światowym, przeprowadzi się do nowego centrum przeładunkowego w Gandawie. Jest to trzecia inwestycja Mainfreight w Belgii, wcześniej otwarto oddziały w Genk i Evergem.

Obiekt Mainfreight jest pierwszą realizacją na terenie “Eilandje” Zwijnaarde / Tech Lane Ghent, całkowicie nowego biznes parku Nowe centrum przeładunkowe ma 10 000 m2 i oferować będzie usługi międzynarodowej spedycji drobnicy i dystrybucję krajową. Obsługa klientów przez ten nowy oddział,  położony przy głównych drogach Belgii, E40, E17 i z bezpośrednim połączeniem z R4, będzie na wyższym poziomie niż w oddziale w Ostendzie.

Pojawienie się w regionie firm takich jak Mainfreight zwiększy ilość miejsc pracy. Alderman Mathias De Clercq: „Utworzenie tego biznes parku zwiększy w Gandawie przestrzeń zarówno dla specjalistycznych firm biotechnologicznych, jak i logistycznych , dystrybucyjnych. Będzie to miało pozytywny wpływ na zatrudnienie w Gandawie. Sam Mainfreight utworzy tam 100 nowych etatów. Długoterminowy cel jest taki, aby w biznes parku stworzyć około 3 500 miejsc pracy.”

Nowe centrum  przeładunkowe to początek ważnego rozdziału w rozwoju Mainfreight w Belgii. Nowy oddział pozwoli nam działać z bardzo dobrego miejsca, a przez to zoptymalizować elastyczność  naszych  usług dla klientów. Ta inwestycja przyczyni się także do zmniejszania wydzielania CO2 w ramach dążenia do realizacji naszego celu, jakim jest inwestowanie w zrównoważony rozwój.

Aby uzyskać więcej informacji o centrum  przeładunkowym i naszych usługach prosimy kontaktować się z panem Frederik Gielis, Branch Manager, pisząc na adres frederik.gielis@be.mainfreight.com lub dzwoniać pod numer +32 (0)494 68 12 82.Mainfreight świadczy usługi w kilku krajach Europy.
Jeśli chcieliby Państwo uzyskać dokładniejsze informacje lub zapoznać się z naszą ofertą, prosimy o kontakt.