Mainfreight otworzył oddział we Włoszech

Opening branch Milan Italy

Mainfreight Europe ogłosił otwarcie kolejnego europejskiego oddziału we Włoszech. Nowe biuro Mainfreight Italy, mające swoją siedzibę w Mediolanie, specjalizuje się w usługach Air&Ocean. Włoskie biuro jest już 10. oddziałem Mainfreight w Europie.

Pozostałe dziewięć placówek firmy znajdują się w Polsce, Holandii, Belgii, Francji, Rumunii, Niemczech, na Ukrainie, w Rosji i Wielkiej Brytanii. Otwarcie Mainfreight Italy to kontynuacja europejskiej ekspansji Grupy Mainfreight, dzięki temu jesteśmy jeszcze bliżej naszych klientów, zapewniając im wysoki poziom obsługi i jakości poprzez kontrolę całego łańcucha dostaw.
W nowym oddziale we Włoszech, który ma swoją siedzibę w kluczowym regionie Mediolanu, nasz włoski zespół oferuje pełny zakres usług Air & Ocean wraz z obsługą celną towarów. 

Mainfreight wykonuje ten krok z dużą ekscytacją, ponieważ wiąże się on z rozwojem i intensyfikacją naszej sieci w Europie.

Więcej informacji o nowym oddziale i jego usługach można uzyskać u p. Giorgio Mongeri, Milan Branch Manager, pod adresem giorgio.mongeri@it.mainfreight.com lub telefonicznie +39 02 35979100.

Mainfreight Italy S.r.l.
Via Cassanese, 224 – Palazzo Caravaggio
20090 Segrate, Milan, IT
T: +39 02 35979100
E: sales@it.mainfreight.com
 

 Mainfreight świadczy usługi w kilku krajach Europy.
Jeśli chcieliby Państwo uzyskać dokładniejsze informacje lub zapoznać się z naszą ofertą, prosimy o kontakt.