About Mainfreight
Flags Wim Bosman

Jakość i bezpieczeństwo

ISO 9001: 2008

Mainfreight przykłada wielką wagę do tych zagadnień, czego dowodem są nasze certyfikaty ISO. Nasza firma była jedną z pierwszych firm logistycznych, która w 1989 roku otrzymała taki certyfikat, nosił on wtedy nazwę ISO 9002. W 2006 roku również byliśmy jedną z pierwszych firm, które otrzymały certyfikaty ISO 9001, HACCP, jak również ISO 14001 ('s-Heerenberg, NL).


Najwyższa jakość dla naszych klientów

W celu zapewnienia Państwu jak najlepszego doradztwa w kwestiach jakości i bezpieczeństwa Mainfreight zatrudnia zespół doradców zajmujących się kwestiami związanymi z bezpieczeństwem. Pomogą oni Państwu rozwiązać kwestie związane z transportem i magazynowaniem materiałów niebezpiecznych, oraz odpowiedzą na pytania w kwestii jakości i bezpieczeństwa.


Jakość wedlug Mainfreight

Dla Mainfreight jakość nie ogranicza się tylko do zadowolonych klientów czy pracowników. W strategii naszej firmy ważne miejsce zajmuje ochrona środowiska. Dlatego też nieustannie inwestujemy w nowoczesny sprzęt, starając się aby był on proekologiczny. Dotyczy to zarówno naszego taboru, jak i naszych biur, terminali i magazynów.


Gwarantowana jakość

Aby uzyskać jak najwyższą jakość usług przeprowadzamy coroczne audyty we wszystkich placówkach firmy. Podczas audytów sprawdzany jest stopień jakości danej placówki oraz wprowadzone ulepszenia. Obiektywność tych audytów jest gwarantowana, ponieważ są one przeprowadzane przez uznane, niezależne organizacje.


SQAS

W 2008 roku Wim Bosman/Mainfreight Group w 's-Heerenberg przeszła pomyślnie test SQAS (System Oceny Jakości i Bezpieczeństwa) z wynikiem dobrym.Mainfreight świadczy usługi w kilku krajach Europy.
Jeśli chcieliby Państwo uzyskać dokładniejsze informacje lub zapoznać się z naszą ofertą, prosimy o kontakt.